Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga krajowa nr 19 zablokowana. Rolnicy domagają się wyższych cen

Utworzony przez Anon, 20 lipca 2014 r. o 14:33
O właśnie, takie masz zdanie o swoich docelowych konsumentach, dla których to uprawiasz - co jest twoim źródłem dochodu. Dziękuję bardzo, teraz porzeczki nie wezmę do ust. Sam se żryj.
Bez chłopa zdechniesz BUCU z głodu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie, takie masz zdanie o swoich docelowych konsumentach, dla których to uprawiasz - co jest twoim źródłem dochodu. Dziękuję bardzo, teraz porzeczki nie wezmę do ust. Sam se żryj.
a czy ty jadłeś porzeczkę wcześniej ? A może syf zDonalda i teraz jesteś misiowaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro mam trasę do Augustowa, muszę nadrabiać kilometrów by tam dojechać. Dlaczego Rolnicy protestują moim kosztem-co zawiniłem?.   Najprościej wyjść z domu i zablokować drogę niewinnym kierowcom-przy okazji zrobią grilla i wypiją co nieco...   Jeżeli mają Rolnicy problem niech jadą do Ministerstwa do Warszawy i niech ich blokują, ale niestety tak łatwiej.....-im się nawet dupy nie chcę ruszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkuję ananasy i kiwi. Drogo, bo cholerstwo nie chce w Polsce rosnąć za bardzo. Domagam się ceny minimalnej! Równej koszto produkcji!A te mam niemałe: - żona robi księgowość - Syn jest kierownikiem produkcji - córka nadzoruje zbiór - druga córka zajmuje się reklamą i marketingiem. Ale co tam. DOMAGAM SIĘ CENY MINIMALNEJ RÓWNEJ KOSZTOM PRODUKCJI!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkuję ananasy i kiwi. Drogo, bo cholerstwo nie chce w Polsce rosnąć za bardzo. Domagam się ceny minimalnej! Równej koszto produkcji!A te mam niemałe: - żona robi księgowość - Syn jest kierownikiem produkcji - córka nadzoruje zbiór - druga córka zajmuje się reklamą i marketingiem. Ale co tam. DOMAGAM SIĘ CENY MINIMALNEJ RÓWNEJ KOSZTOM PRODUKCJI!
Przestań Cycu już kwękolić,napisz do Tuska. bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą autobusu, mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę, odpowiadam za zdrowie i życie pasażerów, pracuję po 12h dziennie, za najniższą krajową, na umowie zlecenie, szef nie płaci za urlopy, za zwolnienia lekarskie, nie zapewnia wody w obecne upały, pracuję za 70 zł dziennie w weekendy, święta, muszę pilnować utargu, sprzątać auto, kontrolować stan techniczny, spędzać godziny przed pracą lub po u mechaników za co nikt złamanego grosza nie zapłaci, uśmiechać się do pasażerów, być pomocnym, miłym, uprzejmym, pomagać w załadunku i rozładunku bagażu a szef i tak powie że jego pracownicy to złodzieje, nieroby itd... Szans na zmianę miejsca pracy nie mam zbyt wielkich gdyż takie same warunki są w 90% firm przewozowych na Lubelszczyźnie.. Czy jak z kolegami zablokujemy trasę krajową jak rolnicy to rząd zmieni nasze ''warunki pracy'', zagwarantuje płacę minimalną adekwatną do poniesionego wkładu i wymagań?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba worowadzić takie ceny jak w całej Europie za kartofla na rynku dwa euro jak mieszczuch zapłaciza jablko 3 euro to nie bedzie pisał tych MĄDRYCH KOMENTARZY tylko z tęsknotą wspomni te czasy jak chłop ndroge blokował a kartofel był po 12 eurocentów a porzeczka po 20 ach.......raj dla mieszczucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie, takie masz zdanie o swoich docelowych konsumentach, dla których to uprawiasz - co jest twoim źródłem dochodu. Dziękuję bardzo, teraz porzeczki nie wezmę do ust. Sam se żryj.
No daj spokój, to przecież nasz radny, on jest zbyt głupi, żeby mieć jakiekolwiek zdanie o konsumentach. Nie jestem nawet pewny czy on wie co to znaczy konsument
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ciężko żyje się w naszym kraju, ale nie każdy tak narzeka jak rzekomo "biedni" sadownicy. Akurat Ci, którzy protestują są dobrze ustawieni, mają po 2, 3 niezłe samochody, zatrudniają pracowników na czarno i udają wielkich katolików. A ta cała blokada, to dobra okazja do zabawy. Na wlasne oczy widziałem jak grilują, alkohol leje się strumieniami, a do tego przygrywa im harmonia z nutą" Hej Sokoły" itd.Tak bawi się dziś BIEDNY sadownik, śmiechu warte. Ci sadownicy, wielcy katolicy nie liczą się z innymi ludźmi, uzytkownikami dróg. Przez nich tyle osób nie dojechało w swoje docelowe miejsce, nie dojedzie do pracy,na wypoczynek, ale co ich to obchodzi, w nosie mają innych. Liczą się tylko oni i ich owoce, ktore niby takie tanie, a jak chcesz zima od nich kupic to krzycza Ci warszawską cenę za kg. Ludzie gdzie tu LOGIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą autobusu, mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę, odpowiadam za zdrowie i życie pasażerów, pracuję po 12h dziennie, za najniższą krajową, na umowie zlecenie, szef nie płaci za urlopy, za zwolnienia lekarskie, nie zapewnia wody w obecne upały, pracuję za 70 zł dziennie w weekendy, święta, muszę pilnować utargu, sprzątać auto, kontrolować stan techniczny, spędzać godziny przed pracą lub po u mechaników za co nikt złamanego grosza nie zapłaci, uśmiechać się do pasażerów, być pomocnym, miłym, uprzejmym, pomagać w załadunku i rozładunku bagażu a szef i tak powie że jego pracownicy to złodzieje, nieroby itd... Szans na zmianę miejsca pracy nie mam zbyt wielkich gdyż takie same warunki są w 90% firm przewozowych na Lubelszczyźnie.. Czy jak z kolegami zablokujemy trasę krajową jak rolnicy to rząd zmieni nasze ''warunki pracy'', zagwarantuje płacę minimalną adekwatną do poniesionego wkładu i wymagań?????
To podpier*** do Inspekcji pracy i gdzie tylko się da prywaciarza je***ego wyzyskiwacza i skó rw syna. Patrz co szmata robi niezgodnie z prawem i to wykorzystuj. Wyzysk pracownika musi się skończyć a ci prywatni przedsiębiorcy ku*** muszą za to odpowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak biora dopłaty z unii, to juz nikt nie protestuje!! Teraz rolnik ustawiony jak pan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam gorące podziękowania dla wszystkich osób, które strajkują! Dzięki Wam mieliśmy okazję pojechać objazdem i zwiedzić Wasz piękne tereny.  Wybaczamy wam to, że DZIĘKI WAM spóźniliśmy się na ślub naszej najlepszej koleżanki !!! A tak po za tym ten strajk i tak Wam nic nie da, trzeba było jechać do Warszawy pod sejm (ale po co jak można na miejscu, prawda? a przy okazji pięknej pogody zorganizować ognisko i się napić) Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH KIEROWCÓW za utrudnienie niemiłosiernie nam życia. Ciekawe teraz kto nam zwróci stracony czas, nerwy oraz poniesiony dodatkowy koszt za benzynę?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto zapłaci dla ludzi którzy tracą pieniądze i czas musząc robić objazdy. Bo rolnik strajkuj powód -  porzeczka tania, to brzmi jak kiepski żart. Rolnik traci to i połowa podlaskiego musi po dupie dostać bo jak to inaczej? W D*** się poprzewracało od dobrobytu i od brania kupy pieniędzy za nic(dopłaty), ale tak to już jest dasz palec to całą rękę weźmie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam gorące podziękowania dla wszystkich osób, które strajkują! Dzięki Wam mieliśmy okazję pojechać objazdem i zwiedzić Wasz piękne tereny.  Wybaczamy wam to, że DZIĘKI WAM spóźniliśmy się na ślub naszej najlepszej koleżanki !!! A tak po za tym ten strajk i tak Wam nic nie da, trzeba było jechać do Warszawy pod sejm (ale po co jak można na miejscu, prawda? a przy okazji pięknej pogody zorganizować ognisko i się napić) Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH KIEROWCÓW za utrudnienie niemiłosiernie nam życia. Ciekawe teraz kto nam zwróci stracony czas, nerwy oraz poniesiony dodatkowy koszt za benzynę?
Ojej, ojej spóźniliście się na ślub waszej najlepszej koleżanki, tak mi przykro!!!! ale chyba jednak dojechaliście!!! Każdy chciałby mieć takie problemy jak Wy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ciężko żyje się w naszym kraju, ale nie każdy tak narzeka jak rzekomo "biedni" sadownicy. Akurat Ci, którzy protestują są dobrze ustawieni, mają po 2, 3 niezłe samochody, zatrudniają pracowników na czarno i udają wielkich katolików. A ta cała blokada, to dobra okazja do zabawy. Na wlasne oczy widziałem jak grilują, alkohol leje się strumieniami, a do tego przygrywa im harmonia z nutą" Hej Sokoły" itd.Tak bawi się dziś BIEDNY sadownik, śmiechu warte. Ci sadownicy, wielcy katolicy nie liczą się z innymi ludźmi, uzytkownikami dróg. Przez nich tyle osób nie dojechało w swoje docelowe miejsce, nie dojedzie do pracy,na wypoczynek, ale co ich to obchodzi, w nosie mają innych. Liczą się tylko oni i ich owoce, ktore niby takie tanie, a jak chcesz zima od nich kupic to krzycza Ci warszawską cenę za kg. Ludzie gdzie tu LOGIKA
Przyjedź do mnie to Ci pokażę nie tylko 2, 3 samochody ale i 10!!!!! Jestem taki bogaty, że pozwolę Ci wybrać jeden i odjedziesz nim w siną dal kontynuować wylewanie swojego jadu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podpier*** do Inspekcji pracy i gdzie tylko się da prywaciarza je***ego wyzyskiwacza i skó rw syna. Patrz co szmata robi niezgodnie z prawem i to wykorzystuj. Wyzysk pracownika musi się skończyć a ci prywatni przedsiębiorcy ku*** muszą za to odpowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic dodać nic ująć. Popieram.Dobrze że jeszcze jest urząd skarbowy i trzyma krótko za mordy tych przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, ojej spóźniliście się na ślub waszej najlepszej koleżanki, tak mi przykro!!!! ale chyba jednak dojechaliście!!! Każdy chciałby mieć takie problemy jak Wy!!!!
O co Ci chodzi co?? Teraz będziemy się wykłócać kto ma większe problemy? a co Tylko Wy rolnicy macie problemy??? ale to Taka Polska mentalność ludzi. Wam jest nie dobrze to nie daj boże, żeby komuś innemu było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać mi się chce jak czytam rolnik ma super dotacje itd....  kupcie sobie ziemię zasadzćie wiśnie jabłka porzeczkę albo co kolwiek innego zapier***ajcie przy tym to ku*** zrozumiecie jak ma dobrze rolnik w Polsce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam gorące podziękowania dla wszystkich osób, które strajkują! Dzięki Wam mieliśmy okazję pojechać objazdem i zwiedzić Wasz piękne tereny.  Wybaczamy wam to, że DZIĘKI WAM spóźniliśmy się na ślub naszej najlepszej koleżanki !!! A tak po za tym ten strajk i tak Wam nic nie da, trzeba było jechać do Warszawy pod sejm (ale po co jak można na miejscu, prawda? a przy okazji pięknej pogody zorganizować ognisko i się napić) Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH KIEROWCÓW za utrudnienie niemiłosiernie nam życia. Ciekawe teraz kto nam zwróci stracony czas, nerwy oraz poniesiony dodatkowy koszt za benzyn
Mam ten sam problem. Proponuję wystąpić do wójta z Sarnak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak biora dopłaty z unii, to juz nikt nie protestuje!! Teraz rolnik ustawiony jak pan!
A kto Ci żałuje być rolnikiem zobaczysz ile dopłat i jaki rolnik to Pan kto bierze to bierze to nie zachodniopomorskie tu rolnicy dzidy którzy nie mają z czego żyć i ratując się kredyty wzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...